Kategorie produktów

Podkategorie

 • Panele ażurowe /...

  Panele ażurowe

  Przepierzenie zrobione z paneli ażurowych to połączenie dekoracji z funkcją użytkową. Szukałeś łatwego sposobu na aranżację i zagospodarowanie przestrzeni w swoim pomieszczeniu? Właśnie znalazłeś! Sprawdź co można zrobić z użyciem sprzedawanych przez nas paneli ażurowych.  

  Dekoracyjne ścianki działowe

  z paneli ażurowych są lekkie i wytrzymałe a także elastyczne i odporne na uszkodzenia. Dają dużo możliwości ciekawej aranżacji wnętrza. Dzięki naszemu systemowi montażu, szybko i bezproblemowo, zbudujesz ścianki działowe które pozwolą podzielić Twoje pomieszczenia lub stworzyć w nich wydzielone przestrzenie.

  Przepierzenie

  to ciekawy sposób na delikatne podzielenie naszego wnętrza na strefy. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniu lub biurze do wydzielenie niewielkiej przestrzeni do pracy lub odpoczynku przy kawie.

 • Panele ścienne z drewna

  Drewniane panele ścienne

  ”Made of Wood” wykonane są z najwyższej jakości hiszpańskiej sklejki topolowej, charakteryzującej się dużą sztywnością przy bardzo małej wadze. Panele są sprzedawane w wersji surowej czyli naturalnej. Stanowią doskonałą alternatywę do paneli gipsowych, świetnie pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym a także skandynawskim lub industrialnym. Naturalne drewno to zawsze modny i ponadczasowy materiał a w połączeniu z ciekawym designem i kształtem daje naprawdę niepowtarzalny efekt.

  Panele drewniane - malowanie i montaż

  Można je olejować, bejcować, malować na dowolny kolor wszelkimi środkami do malowania i impregnacji drewna. Montaż paneli jest bardzo prosty i wygodny ze względu na bardzo niską wagę i polega na punktowym naniesieniu kleju na spód panela i dociśnięciu go do ściany. Zalecane kleje do montażu to wszelkiego rodzaje kleje montażowe, szybkowiążące, najlepiej na bazie MS Polimerów dostępne w większości marketów budowlanych.

 • Naklejki ścienne/meblowe

  Naklejki HOME STICKERS są idealnym rozwiązaniem do nadania wnętrzu indywidualności i oryginalności. Dzięki niewielkim detalom możemy odmienić meble lub inne elementy wnętrza w indywidualny i niepowtarzalny sposób.

 • Panele ścienne 3D

  Panele 3D pozwalają na efektowną metamorfozę każdego wnętrza, Dzięki nim nadamy naszej ścianie głębi co przy odpowiednim oświetleniu stworzy niepowtarzalny efekt. Oryginalne wzory i doskonałe właściwości gipsowych paneli dekoracyjnych mają zastosowanie we wszystkich wnętrzach użytkowych i mieszkalnych. 

 • Obrazy i grafiki na...

  Nowoczesne obrazy cyfrowe Giclée

  drukowane są na wysokiej jakości wysoko gramaturowym, matowym papierze. 

  Obrazy drukowane są na ploterze Epson Stylus Pro w technologii druku pigmentowego.

  Druk pigmentowy jest najwyższej jakości drukiem bezrastrowym, umożliwiającym uzyskanie barw oraz przejść tonalnych, niemożliwych do uzyskania innymi sposobami.

  Jest to jedyna technika druku uznawana przez muzea oraz szanujące się domy aukcyjne.

 • Ramy do obrazów

  Drewniane ramy do obrazów.

 • Panele ażurowe z drewna

  Panele drewniane ze sklejki mogą spełniać rolę ścianek działowych, ozdobnych paneli ściennych lub jako ozdobna przesłona. Dzięki panelom ażurowym można wydzielić część salonu czy sypialni stwarzając bardziej intymną przestrzeń.

Aktywne filtry