panel ażurowy drewniany
search
  • panel ażurowy drewniany
  • panel dekoracyjny z drewna
  • ścianka działowa z drewna

Panel ścienny drewniany TS-2

75,00 zł
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Panel ścienny drewniany TS-2

Panel ścienny drewniany TS-2

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Panel ścienny drewniany TS-2

Panel drewniany TS-2 ma wzór ażurowy czyli taki, który składa się z otworów łączących się w jedną spójną całość. Daje to bardzo ciekawy efekt i pozwala na efektowną aranżację wnętrza. Można go układać w pionie lub poziomie w zależności od pożądanego przez nas efektu. Panel nadaje się świetnie na lekkie przepierzenie które pomoże nam przedzielić pomieszczenie lub wydzielić małą strefę do pracy lub odpoczynku.  

Panele drewniane  ZICARO  ”Made of Wood” to produkty wykonane z wysokiej jakości sklejki topolowej prosto z Hiszpanii. Mała waga paneli i duża sztywność oraz wytrzymałość to podstawowe cechy tego produktu. 

Montaż paneli drewnianych

Montaż paneli jest bardzo prosty i wygodny z uwagi na ich niską wagę. Panele kleimy nanosząc punktowo klej na spód a następnie dociskamy do ściany. Zalecane kleje do montażu to wszelkiego rodzaje kleje montażowe, szybkowiążące, najlepiej na bazie MS Polimerów dostępne w większości marketów budowlanych.

Malowanie paneli ściennych z drewna

Panele sprzedajemy surowe (naturalne), można je bejcować, olejować oraz malować na dowolny kolor dowolnymi środkami do malowania i pielęgnacji drewna. 

ts-2
999 Przedmioty

Opis

Wymiar
91 x 56 cm
Materiał
sklejka topolowa
Wykończenie
surowe drewno
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.